GRAŁA LIGA

• autor: alfa, 2013-09-15 18:24

Show Kucharzyka!

KS Rzuchowa - ALFA Siedliska  1:5  (0:2)

W V kolejce spotkań ligowych zespół Alfy Siedliska pokonał na wyjeździe w Koszycach Małych zespół Rzuchowej 1:5. Piłkarskie show zafundował kibicom z Siedlisk Adam Kucharzyk (na zdjęciu), który po wejściu na boisko w drugiej połowie zdobył dwa gole oraz popisał się efektowną asystą. Brawo Adam!...

Bramki:

0:1 Kamil Nowak 6'

0:2 Łukasz Skruch 26'

0:3 Adam Kucharzyk 57'

0:4 Marek Jagiełło 62'(asysta Adam Kucharzyk)

1:4 gospodarze 64'

1:5 Adam Kucharzyk 83"

ALFA: Hudyka - Serafin, Grzebień, Zaucha T. - Łątka, Nowak S. (55' Kordela),
Socha, Skruch (70' Gieracki P.), Nowak K. (83' Sowa) - Jagiełło, Gieracki
W. (55' Kucharzyk).

Już w pierwszej akcji meczu Kamil Nowak mógł a nawet powinien pokonać bramkarza z Rzuchowej. Po podaniu Sebastiana Sochy nie wykorzystał jednak dogodnej sytuacji strzeleckiej. Chwilę później Seweryn Nowak skopiował wyczyn młodszego brata uderzając piłkę obok słupka. Co się odwlecze to nie uciecze i tak właśnie Kamil Nowak zrehabilitował się w 6 minucie zdobywając bramkę głową po dośrodkowaniu Wiesława Gierackiego. Na drugą bramkę zgromadzeni kibice musieli czekać do 26 minuty. Wtedy świetnym strzałem z blisko 20 metrów popisał się Łukasz Skruch i Alfiści prowadzili 0:2. Kolejne bramki padły w drugiej części gry a piłkarskie show urządził Adam Kucharzyk. W 57' świetnym strzałem lewą nogą z narożnika pola karnego trafił w "okienko" bramki gospodarzy. Chwilę później świetnie obsłużył Marka Jagiełłę, a ten zdobył gola na 0:4. W 64 minucie goście zdobyli kontaktową bramkę po nieporozumieniu obrońców Siedlisk. Wynik ustalił nie kto inny jak Adam Kucharzyk, który w sytuacji sam na sam minął bramkarza i z zimną krwią wpakował piłkę do pustej bramki. (KB)