Alfa Siedliska - strona nieoficjalna

www.quadysiedliska.com

SKLEP SPOŻYWCZY - WOJCIECH JUREK

Oferta sponsorska

SPORT zarówno dla uczestników jak i widzów wiąże się z emocjami. Ułatwiają one prezentację i uplasowanie produktów i marek. Idee rywalizacji, fair play, zdrowia fizycznego są pozytywnymi odnośnikami do konkretnych cech firmy oraz jej działań biznesowych i prospołecznych. Dodatkowo sponsorowanie drużyn i zespołów wzmacnia więzi z lokalną społecznością, sukcesy zawodników przekładają się na sukces komercyjny przedsiębiorstwa, natomiast porażka może być doskonałym pretekstem do okazania solidarności z przegrywającym. Sport – piłka nożna jest najchętniej wspieraną przez sponsorów dziedziną choćby przez fakt dużej widoczności w mediach, każda impreza jest relacjonowana, gromadząc grono wiernych fanów. Organizacje związane ze sportem postrzegane są jako zamożne i nowoczesne.
Klub Sportowy Alfa Siedliska poszukuje sponsorów, którzy pomogliby mu finansowo w swojej działalności. W zamian za sponsoring klub proponuje kilka wariantów reklamy:

* banery reklamowe na boisku oraz szatni klubowej

* umieszczenie loga sponsora (nazwy firmy) na koszulkach i spodenkach meczowych, dresach oraz torbach sportowych.

* zmieszczenie loga (nazwy) sponsora na wszelkich wydawnictwach związanych z klubem (plakaty, broszury, ogłoszenia meczowe, strona internetowa www.alfasiedliska.futbolowo.pl)

* utożsamienie się ze sponsorem podczas wywiadów, oraz relacji z meczów towarzyskich, pucharowych i ligowych, (prasa, portale internetowe)

* umieszczenie reklamy na internetowej stronie klubowej www.alfasiedliska.futbolowo.pl z możliwością przekierowania na stronę reklamodawcy.

* możliwość organizowania turniejów o puchar sponsora (letni na boisku, zimowy na hali sportowej)

* możliwość zmiany nazwy klubowej na nazwę sponsora.

Zaznaczamy, że nasza oferta nie wyczerpuje wszystkich możliwości reklamy. Jesteśmy otwarci na każdą Państwa propozycję. Gwarantujemy sumienne i rzetelne wywiązanie się z umowy. Kwestie dotyczące szczegółów dowiecie się Państwo pod numerem kontaktowym : 014-6527171, 503733829,509512305.

Sukces Państwa Firmy będzie naszym sukcesem

KS Ryglice 6:0 ALFA Siedliska
LKS Olszyny 3:1 KS RZEPIENNIK Strzyżewski (s)
WKS Siemiechów 3:1 LKS Łękawica
LKS Koszyce Wielkie 1:3 LKS Świebodzin

KS RygliceALFA Siedliska
KS Ryglice 6:0 ALFA Siedliska
2014-10-25, 15:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. werus4 16